Учасники семінару розглянули питання щодо:

• діалогу як інструменту вирішення конфліктів та основних кроків ненасильницького спілкування;
  • технік ефективної аргументації, взаємодії з контраргументацією та розвитку критичного мислення;
  • сутності понять: комунікативних навичок, комунікативної компетентності та емоційного інтелекту;
  • етапів ефективного діалогу та ролі активного слухання у вирішенні непорозумінь.

Перед слухачами виступила:

Свідерська Галина Мирославівна – кандидат  психологічних наук, доцент кафедри психології розвитку та консультування  Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка.

В ході семінару слухачі поновили свої знання та набули практичні навички з актуальних питань, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання.