Монастирський Григорій Леонардович – доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету;

Семчишин Валентин Адамович – старший інспектор відділу правового забезпечення діяльності обласної ради та територіальних громад виконавчого апарату Тернопільської обласної ради;

Желюк Тетяна Леонтіївна – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету;

Козак Марія Михайлівна – викладач Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, психолог у ГО «Центр психологічної допомоги «Психолог і я», практичний психолог в обласному центрі реабілітації.

Метою даного семінару є підвищення компетентностей державних службовців категорії «Б» та «В» та посадових осіб місцевого самоврядування щодо організаційно-правових засад співробітництва територіальних громад, практичних аспектів його інституційного, фінансового та ресурсного забезпечення; створення широкої громадської підтримки для реалізації співробітництва.