Перед слухачами виступили Сороківська Олена Анатоліївна доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Мамрош Андрій Ярославович – головний спеціаліст відділу міжнародного економічного співробітництва та проектної діяльності управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської обласної військової адміністрації, Зарицька Наталія Остапівна начальник управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської обласної військової адміністрації, Шацька Світлана Ігорівна начальник відділу інвестиційної та зовнішньо-економічної діяльності управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів Тернопільської обласної військової адміністрації.

Метою даного семінару є підвищення рівня професійної компетентності слухачів щодо особливостей процесів інвестування на місцевому рівні, механізмів залучення і використання міжнародної технічної допомоги  та фінансових ресурсів міжнародних організацій для підтримки розвитку територій.