12 червня 2024 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу для державних службовців, які займають посади державної служби категорій „Б” і „В за загальною короткостроковою програмою „Правові засади проходження державної служби. Професійний розвиток державного службовцяˮ.

Перед слухачами виступили Головата Надія Василівнаголовний спеціаліст Західного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби, Кузь Тетяна Володимирівна – викладач кафедри адміністративного права та судочинства Західноукраїнського національного університету, Метельський Ігор Дмитрович – кандидат юридичних наук, в. о. завідувача кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Західноукраїнського національного університету, Юрик Наталія Євгенівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

Метою даного семінару є підвищення правової та управлінської компетенції державних  службовців щодо забезпечення ефективності служби в органах державної влади.