25 квітня 2024 року стартувало навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для державних службовців категорії «Б» (не рідше одного разу на три роки) «Підвищення рівня професійної компетентності державних службовців».

Метою програми є поглиблення та оновлення знань, розвиток практичних умінь і навичок учасників професійного навчання щодо актуальних питань державотворення, специфіки функціонування інституту державної служби, ефективного використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, підвищення рівня компетентності, необхідних державним службовцям для ефективного вирішення завдань професійної діяльності.

Протягом першого дня семінару перед слухачами виступили:

Бармак Микола Валентинович – доктор історичних наук, професор кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка;

Жуковська Аліна Юріївна – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри менеджменту та публічного управління Західноукраїнського національного університету;

Кізь Ольга Богданівна – кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології, керівниця Центру ґендерних досліджень та впровадження політики рівних прав і можливостей Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка

Метельський Ігор Дмитрович – кандидат юридичних наук, в. о. завідувача кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Західноукраїнського національного університету.

В ході семінару слухачі поповнили свої знання, які стосуються їхньої професійної діяльності, а також отримали кваліфіковані відповіді на запитання. Навчання за програмою продовжиться 26 квітня 2024 року.