28 вересня 2022 р. відбулося онлайн – навчання в режимі реального часу працівників Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні: політика ґендерної рівності та недискримінації».

Перед слухачами виступили Жуковська Аліна Юріївна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та публічного управління Західноукраїнського національного університету, Свідерський Юрій Юрійович – кандидат історичних наук, доцент, старший методист Центру післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Свідерська  Галина Мирославівна – кандидат  психологічних  наук, доцент кафедри  психології розвитку та консультування  Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка,  Савелюк Наталія Михайлівна – докторка психологічних наук, професорка кафедри психології Тернопільського національного педагогічног університету ім. В.Гнатюка.

Метою даного семінару є підвищення рівня професійних компетентностей публічних службовців щодо реалізації державної ґендерної політики, удосконалення компетентностей, які дозволять сформувати ґендерну свідомість (культуру), вільну від статево-рольових стереотипів та протидіяти дискримінації на регіональному та місцевому рівнях у публічній службі. Після завершення навчання учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.